Kes juhib Gemiust?

 

Piotr Ejdys

Juhatuse esimees ning üks ettevõtte asutajaid. Ta on juhtinud Gemiust juba üle kaheteistkümne aasta.

Piotr pooldab vägagi töö- ja eraelu tasakaalus hoidmist. Ta ise ütleb, et seda pole lihtne saavutada, kuid kindlasti tasub selle nimel vaeva näha. Tasakaalu saavutamist ja hoidmist propageerib Piotr ka kontoris - töötajate, klientide ja omanike huvid peavad olema balansis. Vaid nii on ühtne ja pikaajaline areng võimalik.

Piotr lõpetas arvutiteaduste ja matemaatika eriala Varssavi ülikoolis.

Jakub Wysoczański

Juhatuse liige ja Gemiuse finantsdirektor. Jakub tegeleb äristrateegia arendamise ja elluviimisega, vastutab juriidiliste ja administratiivsete küsimuste eest ettevõttes.

Jakub töötab Gemiuses alates 2006. aasta novembrist. Varasemalt töötas ta Ernst & Youngi auditeerimise ja ärinõustamise osakonnas, kus ta auditeeris Poola turul tegutsevate kindlustusettevõtete finantsraporteid. Tema vastutusalas oli ka sisekontrolli auditeerimine, aktuaarsed analüüsid ja äriprotsesside modelleerimine.

Jakub Wysoczańskion litsenseeritud ja diplomeeritud audiitor, tal on liiklmelisus ACCA's. Jakub on sertifitseeritud infosüsteemide audiitor (CISA) ja sertifitseeritud siseaudiitor (CIA). Ta on lõpetanud Varssavi majanduskooli (SGH) ja Varssavi ülikooli matemaatika teaduskonna.

Vesna Gordon

Gemiuse juhatuse liige, rahvusvahelise müügi ja turunduse direktor, ekspert online ja offline analüütika ning uuringute osas. Vesna on erakordselt pühendunud teadmuspõhisele ärilisele arengule Gemiuse tehnoloogiates ning vastavalt ettevõtte eelnevale kogemusele uute praktikate rakendamisele, keskendudes klientide ja turu vajadustele. Täpsemalt tegeleb Vesna planeerimise, eelarve kujundamise,müügi ja ettevõtte arengu monitoorimisega.

Vesna töötab Gemiuses alates 2011. aastast. Tema karjäär algas 2005. aastal turunduskonsultatsiooni firmas Valicon, kus ta alguses töötas uuringueksperdina ning alates 2009. aastast juhatuse liikme ja regionaalse müügidirektorina. Ta oli ka Balkani SPSS programmi (IBM analüütikatööriist) frantsiisi haldur ja lõi aktiivselt kaasa andmete kaevandamises ja ennutava analüüsi projektides (spetsialiseerudes jaemüügile, telekommunikatsioonile ja pangandusele).

Koostöös oma tiimiga tegeleb Vesna Gemiuse tadmuspõhise äri ja tehnoloogiate arendamisega, et tõsta igapäevaste tegevuste kvaliteeti. Vesnale pakub töös kõige enam rahuldust võimalus mõjutada ja suunata protsesse, mis ettevõttes toimuvad. Talle meeldib teadmine, et tal on võimalik kliendi vajadustele reaalseid lahendusi pakkuda.

Vesna lõpetas Sloveenias Ljubljana ülikoolis sotsiaalteaduste teaduskonna.

Aneta Weber

Juhatuse liige ja tegevdirektor Gemiuse IT trateegiate ja tootearenduse ettevalmistamise ja rakendamise valdkonnas. Aneta keskendub ressursside optimiseerimisele saavutamaks efektiivsust ja Gemiuse teenuste ning toodete parimat võimalikku kvaliteeti, tõstes nii ka ettevõtte väärtust.

Aneta ühines Gemiusega 2005. aasta lõpus. Esimesed 6 kuud töötas ta AdOceani tehnilise toe osakonnas. Hiljem, juuli 2006 kuni juuni 2007, töötas ta rahvusvaheliste tehingute osakonnas, kus ta vastutas tütarettevõtetega ja välismaiste klientidega seotud projektide eest. Alates 2007. aasta juulikuust töötas Aneta projektide koordinaatorina ja hiljem sai sama osakonna juhiks. 2009. aastal jõudis Aneta tagasi AdOceani osakonda, kuid sel korral juba juhtivtöötajana. Tema ülesanneteks on AdOceani toodete arendamine ja kvaliteeditaseme hoidmine.

Aneta lõpetas Cardinal Stefan Wyszynski nimelise Varssavi ülikooli IT ja ökonomeetria eriala.