2015-09-28 11:50

Universal McCann taasalustas koostööd Gemiusega

Universal McCann kasutas rohkem kui ühe aasta jooksul konkureeriva ettevõtte reklaamikampaaniate haldamiseks mõeldud süsteeme, kuid on nüüdseks taas Gemius Tšehhi partner. Universal McCann kasutab gemiusDirectEffect'i tööriista, mis võimaldab reklaamikampaaniaid hallata ning monitoorida. 

Põhjus, miks Universal McCann Gemiuse juurde tagasi pöördus on selge - Gemius pakub väga head tehnilist kasutajatuge ning konsultatsiooniteenust. Jan Bambas, IPG Mediabrands'i digitaalmeedia direktor kommenteerib koostöö taasalustamist: "gemiusDirectEffect lubab meie ülemaailmsetel klientidel jälgida erinevates riikides toimuvaid kampaaniaid ja laseb hiljem tulemused ühtse kasutajakonto alla liita. Nii saavad meie CEE regiooni kliendid andmetele hõlpsalt ligi, selmet iga riigi kohta eraldi väljavõtteid teha. Lisaks on väga oluline, et kampaaniatulemustele on võimalik juurde lisada kohalik sotsiodemograafiline andmestik."

"Meil on väga hea meel, et üks Gemiuse suurkliente on meie toodete ja teenuste juurde tagasi pöörduda otsustanud. Meie reklaamikampaaniate haldamise ja monitoorimise süsteem on on üks populaarseimaid sellelaadseid Euroopas. Meie kogenud tehnilise toe spetsialistid on alati valmis lahendama nii lihtsamaid kui ka keerulisemaid ülesandeid ning vajadusel kliente detailselt juhendama," kommenteerib Weronika Osko, Gemiuse EMEA regiooni agentuuride suuna ärisuhete juht.

Universal McCann kuulub IPG Mediabrands Group'i.

to clipboard> Drukuj

Riik

Tšehhi

Kas soovite lisainformatsiooni?

Kontakt

Kõik uudised, arvamus- ja ekspertartiklid ühes e-kirjas!

Liitu uudiskirjaga