2023-01-04 14:19

gemiusAudience uuringu uuendused saidile e.gemius.com

gemiusAudience uuringu uuendused saidile e.gemius.com

Alates 1. jaanuarist 2023 on gemiusAudience uuringu metoodikat Eestis täiendatud ja kasutajatele on saadaval uus, kaasaegne online andmeanalüüsi veebisait - e.gemius.com. Constant paneeli metoodikale üleminekuga on tagatud kõrgem andmete kvaliteet, samas kui sait e.gemius.com pakub kasutajale mugavamaid andmeanalüüsi võimalusi, näiteks vabalt valitud ajaperioode ja andmete visualiseerimise võimalusi.

Sel aastal on gemiusAudience uuring Eestis üle läinud kaasaegsele, uuendatud metoodikale - Constant paneelile, mis mitte ainult ei võimalda tegelike kasutajate arvutuste täiustamist ja kohandamist olemasolevate tehnoloogiatega, vaid muudab ka katvuse arvutust – edaspidi arvestatakse iga platvormi katvust kõigi platvormide interneti-kasutajate koguarvuga. Muudatused metoodikas hõlmavad andmete arvutamise vea tõenäosuse vähendamist, lahendatud paneelide vaheldumise probleemi, aga ka tulemuste paremat järjepidevust.

Lisaks uuenenud metoodikale üleminekule pakutakse kasutajatele ka uut, kaasaegset andmeanalüüsi tööriista - e.gemius.com, mis annab võimaluse vaadata andmeid internetis mis tahes seadmest, muutes andmete analüüsi mugavamaks. E.gemius.com võimalused pakuvad tasuta perioodide analüüsi kuni 3 kuud, kumulatiivset tegelike kasutajate ja katvust loovat analüüsi, kasutaja kohandatud analüüsimalle ning uusi graafiliste ja visuaalsete andmete suundumuste võimalusi.

Andmed perioodi kohta kuni 1. jaanuarini 2023, eelmises andmeanalüüsi tööriistas gemiusExploreris ja andmesaidil rating.gemius.com - on saadaval kuni 2023. aasta lõpuni.

Eesti on Balti riikidest kolmas, mis läheb üle täiustatud Constant paneeli metoodikale ja andmeanalüüsi tööriistale e.gemius.com. Eelmise aasta 1. juulist on see kasutusel juba Leedus ja 1. septembrist Lätis.

Gemius on rahvusvaheline uuringute- ja tehnoloogiaettevõte, mis pakub andmeid ning täiustatud tööriistu digitaalseks ja traditsiooniliseks turundustegevuseks, nagu veebianalüütika, veebikampaaniate haldamine ja reklaamide esitamine. Ettevõte pakub terviklikke lahendusi turundajatele, reklaamiagentuuridele, kirjastustele ja e-kaubandusele. Gemius on turul esindatud alates 1999. aastast. Ettevõte on IAB Europe ja I-COM Globali liige. Ettevõtte poolt läbiviidavad uuringud viiakse läbi vastavalt rahvusvahelise ICC/ESOMAR koodeksi põhimõtetele.

Otsingusõna

to clipboard> Drukuj

Riik

Eesti

Kas soovite lisainformatsiooni?

Kontakt

Kõik uudised, arvamus- ja ekspertartiklid ühes e-kirjas!

Liitu uudiskirjaga