2015-07-15 10:42

Tahvelarvutite kasutajad veedavad kõige rohkem aega uudisteportaalides

Rohkem kui 258 tuhat Eesti internetikasutajat külastab kohalikke veebilehti kasutades tahvelarvutit. Keskmiselt veedavad Eesti internetikasutajad kõige rohkem aega Delfi.ee veebilehel. 

Tuginedes Gemiuse 2015. aasta aprillikuu andmetele saame öelda, et Eesti 258 tuhat internetikasutajat vanuses 15-74 külastavad kohalikke veebilehti kasutades tahvelarvuteid. Millistel veebilehtedel veedavad nad kõige rohkem aega?

Kõige rohkem aega veedetakse uudiseid lugedes

Kodumaiste veebilehtede lõikes veedavad Eesti tahvelarvutite kasutajad kõige rohkem aega Delfi.ee's. Iga külastaja veedab Delfi.ee's kuus keskmiselt 56 minutit. Analüüs ütleb ka, et 7 internetikasutajat 10-st, kes kasutavad tahvelarvutit, on ka Delfi.ee kasutajad (69%). Kõnealuses uudisteportaalis tegid 192 tuhat külastajat ligi 9.15 miljonit lehelaadimist.

Lisaks uudisteportaalidele  meeldib Eesti internetikasutajatele veeta aega populaarsel autode müügi- ja ostuportaalis Auto24.ee.

Uuringust

Käesolevas uuringus on kasutatud gemiusAudience'i andmeid. gemiusAudience on rahvusvaheline uuringuprojekt, mida viiakse läbi ligi 30 riigis Euroopas, Kesk-Idas ja Põhja-Aafrikas. Uuringu eesmärk on tuvastada internetikasutajate sotsiodemograafilised profiilid ning õppida tundma nende interneti kasutamise harjumusi. Uuring on kooskõlas ICC/ESOMAR rahvusvahelise koodeksiga.

to clipboard> Drukuj

Sisutüüp

analüüs

Valdkond

Meedia

Riik

Eesti

Kas soovite lisainformatsiooni?

Kontakt

Kõik uudised, arvamus- ja ekspertartiklid ühes e-kirjas!

Liitu uudiskirjaga