2015-12-01 09:46

Gemius Eesti juhiks sai Ülle Marie Kalda

Gemius Eesti juhiks sai Ülle Marie Kalda

Alates 2015. aasta detsembrist vastutab Gemius Eesti igapäevategevuse ning arenduste eest Ülle Marie Kalda.

Ülle Marie on digitaalse meedia valdkonnas,  sealhulgas müügi- ja turundusealal tegutsenud üle 16 aasta. Aastatel 2008-2014 vastutas ta rahvusvahelise ettevõtte Bulls Press Balti regiooni juhina ettevõtte müügi-, turundus- ja arendustegevuse eest kogu regioonis. 

Samuti on Ülle Marie pikalt tegelenud veebiarendusega erinevates meediaettevõtetes – Äripäeva Kirjastus, Õhtuleht, Eesti Ajalehed.

Gemius Eesti äriarendusjuhi amet on tema sõnul hea võimalus rakendada täies mahus kogu senist kogemustepagasit, lisaboonuseks võimalus, pidevalt muutuvas valdkonnas jätkuvalt  edasi areneda. 

Gemius Eesti pakub teenuseid ja lahendusi Eesti suurimatele meediaagentuuridele, veebiportaalidele ja reklaamijatele. Lisaks tehnilistele lahendustele aitame oma klientidel saada vastuseid küsimustele seoses digitaalse maailma ja online reklaamidega. 

Lisaks senistele uuringuvaldkondadele keskendub Gemius jätkuvalt Multiplatform measurement kompetensi arendamisele.

Gemius Eesti on osa internetiuuringute agentuurist Gemius SA,  mis on alates 1999. aastast pakkunud teadmuspõhist informatsiooni internetikasutajate kohta – alates sotsio-demograafilistest profiilidest kuni big data ja e-kaubanduseni.

Gemius on esindatud 30 riigis nii Euroopas, Lähis-Idas kui Aafrikas.

to clipboard> Drukuj

Sisutüüp

arvamus

Riik

Eesti

Kommentaar:

Ülle Marie Kalda

Gemius Eesti juht

Kas soovite lisainformatsiooni?

Kontakt

Kõik uudised, arvamus- ja ekspertartiklid ühes e-kirjas!

Liitu uudiskirjaga